Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Płużnica – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Paderewskiego

Małe Tarpno,Grudziądz(Płużnica + 22 km)

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i nowego MC Donalda. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grudziądz

Grudziądz(Płużnica + 22 km)

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie na sprzedaż obiekt biurowo- usługowy/ przemysłowy przy ul. Magazynowej. . Hala o pow ok 300 m2 , składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Rycerska

Chełmno(Płużnica + 25 km)

699 000 zł982 m² 711,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferta tylko U nas! Kupujaca nie płaci prowizji! Na sprzedaż Obiekt położony w Chełmie przy. ul. Rycerska Powierzchnia całkowita 982m2. W skład Obiektu wchodzą: pater, dwa piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dolna Grupa

Dolna Grupa(Płużnica + 24 km)

2 000 000 zł1 022,37 m² 1 956,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 858 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości z dużym potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim , gminie Dragacz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Śródmieście,Grudziądz(Płużnica + 22 km)

2 500 000 zł3 459,85 m² 722,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 041 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o powierzchni 3 459,85 m na działce 5 041 m o numerze ewidencyjnym 2/2 przy ul. Bema Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Borówno

Borówno(Płużnica + 19 km)

449 000 zł627 m² 716,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej zabudowanej budynkami gospodarczymi i budynkiem mieszkalnym - siedliska rolnego. Lokalizacja - Borówno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł190 m² 15,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na wynajem: warsztat samochodowy z dotychczasową działalnością wulkanizacyjną! Możliwość przekształcenia na inną działalność. Oferujemy doskonałą okazję na wynajem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Grudziądz

Grudziądz(Płużnica + 22 km)

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2 na cele usługowo-magazynowe. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, Plac Niepodległości

Śródmieście,Grudziądz(Płużnica + 22 km)

250 zł18 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:36 m²

Wynajem 2 miejsc garażowych w centrum Grudziądza - ul. Plac Niepodległości Bezpieczne, przestronne i wygodne - idealne dla Ciebie lub Twojej firmy Oferujemy 2 miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Grudziądz(Płużnica + 22 km)

1 795 000 zł501,68 m² 3 577,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Szukasz przestrzeni, która spełni potrzeby Twojej firmy i zapewni komfortowe warunki pracy? Oto oferta, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotową infrastrukturę! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Płużnica

Płużnica,kujawsko-pomorskie

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko byłego gospodarstwa rolnego, składające się z domu, budynku inwentarskiego,garażu oraz drewnianej stodoły. Budynki od kilku lat nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Płużnica

Płużnica,kujawsko-pomorskie